Apie mus

 

VANDENS FILTRAVIMO SPRENDIMAI 

  • Geriamo vandens filtravimo sprendimai
  • Kieto (kalkėto) vandens sprendimai
  • Geležingo (rudo) vandens sprendimai
  • Vandens spalvos (gelsvo vandens) sprendimai
  • Drumsto (neskaidraus) vandens sprendimai
  • Nemalonaus vandens kvapo sprendimai
  • Nitratais ar nitritais užteršto vandens sprendimai
  • Mikrobiologinės vandens taršos sprendimai
  • Ištirpusio mangano vandenyje sprendimai

APIE ĮMONĘ

Vandens filtravimo srityje dirbame nuo 2003 metų. Montuojame ir parduodame tik aukštos kokybės vandens filtrus. Ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia profesionaliai spręsti užteršto vandens problemas. Savo produkcijai suteikiame solidžias garantijas. Jau nuo pat veiklos pradžios didžiuojamės ne vien kokybiškais vandens filtrais, užtikrinančiais ilgalaikį filtruoto vandens rezultatą, bet ir profesionaliu klientų aptarnavimu bei konsultavimu. Kokybiškas vartotojų poreikių tenkinimas daugelio šiandien jau nestebina, tačiau mums ši sritis – viena svarbiausių. Mes atsakingi už vandens valymo įrenginius ne tik garantiniu laikotarpiu, bet ir po jo.
MŪSŲ FILOSOFIJA: „Ekovandenys“ šūkis – „Kalnų tyrumo vanduo jūsų namuose“, simbolizuojantis gerą savijautą ir sveikatą bei aukšto lygio gyvenimo kokybę. Nuosekliai dirbdami siekiame surasti optimaliausius sprendimus. Na, o siekti užsibrėžtų tikslų padeda nuoširdus bendravimas bei profesionalios konsultacijos.
PROFESIONALUS VANDENS FILTRO PARINKIMAS: Nuo įmonės įkūrimo nepaliaujamai tobulėjame. Sukaupėme žinias ir patirtį sprendžiant itin užteršto vandens problemas, kaskart teisingai parinkdami vandens filtrus kiekvienu individualiu atveju. To pasekoje šiandien turime didelį vandens filtrų asortimentą.
VANDENS KOKYBĖS ANALIZĖ: Vandens kokybės analizė – būtina norint profesionaliai ir teisingai parinkti vandens filtrą jūsų namams. Todėl atliekame vandens kokybės analizę atvykus mūsų specialistui pas jus arba gavus vandens mėginį.
ILGALAIKIS FILTRUOTO VANDENS KOKYBĖS REZULTATAS: Visada siekiame tik aukščiausio vandens filtravimo rezultato nes žinome jog tai svarbiausia mūsų klientui. Džiugina, kai vandens filtrai sklandžiai veikia ir praėjus daugiau nei 15 metų!
AUKŠTA VANDENS FILTRŲ IR PASLAUGŲ KOKYBĖ: Mums svarbu, kad vandens filtras būtų pagamintas kokybiškai ir tarnautų maksimaliai ilgai be rimtų daug kainuojančių gedimų. Todėl savo produkciją atrinkome. Taip pat svarbu, jog ir ateityje remonto kaštai būtų minimalūs: filtrų dalys būtų nebrangios ir nesudėtingai keičiamos.
ĮGYVENDINTI MŪSŲ KLIENTŲ POREIKIAI IR LŪKESČIAI: Kiekvienas klientas, renkantis vandens filtrą tikisi maksimalaus rezultato. Mūsų užduotis  – patenkinti kliento poreikius ir lūkesčius suteikiant solidžias garantijas. Patenkinti mūsų klientai rekomenduoja savo draugus ir pažįstamus, o tai kaskart primena mums  apie įmonės tikslus ir esmę.
SERVISAS IR GARANTIJOS: Mes žinome, jog dažnai gendantis vandens filtras – tai įmonės ir kliento laiko švaistymas su nuolatinėmis neplanuotomis išlaidomis, todėl atsirinkome ir prekiaujame tik aukščiausios kokybės produkcija, kuri ilgam suteikia maksimalų vandens filtravimo rezultatą tokiu būdu taupome savo ir jūsų laiką bei pinigus. Savo produkcijai suteikiame ilgametes garantijas.


AČIŪ mūsų klientams pasirinkusiems EKOVANDENYS!

Vandens kokybės analizė
Profesionalus vandens filtro parinkimas
Ilgalaikis ir maksimalus filtruoto vandens kokybės rezultatas
Aukšta vandens filtrų ir paslaugų kokybė

MŪSŲ PARTNERIAI

KLIENTŲ FINANSAVIMO PARTNERIAI